Kto sme

Usporiadateľom festivalu je spoločnosť Oskola s.r.o. sídliaca v Českej republike, v Brne.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba a predaj zalaminátovaných obrázkových kartičiek pre deti. Touto činnosťou sa firma zaoberá už 7 rokov. Zákazníkmi sú rodičia, školy i škôlky. A ako sa firma dostala od výroby až k organizovaniu vlastných festivalov? So svojimi kartičkami pravidelne jazdí na predajné výstavy už niekoľko rokov. V roku 2016 firma spustila slovenský e-shop a hľadala akciu na Slovensku, na ktorej by mohla svoj tovar prezentovať. Lenže Oskola s.r.o. žiadnu vhodnú akciu nenašla, a preto sa rozhodla, že ju usporiada sama.

V októbri 2016 sa uskutočnila výstava v Bratislave, ktorej sa okrem Oskoly zúčastnilo ďalších 20 firiem, a viac ako 500 dospelých návštevníkov s deťmi. Akcia sa vydarila, a tak sa zástupcovia firmy rozhodli v usporadúvaní výstav zmysluplných hračiek a pomôcok  pokračovať. Ako ďalšie miesto zvolili Ostravu, kde sa výstava uskutočnila v apríly 2017. Táto výstava bola obohatená o zaujímavé prednášky a workshopy, ktoré sa stretli s kladnými ohlasmi od rodičov i pedagógov. Na jeseň roku 2017 sme zorganizovali dve predajné výstavy, a to Brne i Bratislave.  Akcie sa stretli s množstvom pozitývnych ohlasov, a tak sme sa rozhodli, že ich o rok opäť zopakujeme.

Cieľom našeho festivalu je ukázať rodičom, pedagógom i priamo deťom, že na trhu sú hračky a pomôcky, s ktorými je učenie zábavou, a s ktorými môžu tráviť svoj voľný čas zmysluplne. Ďalej by sme radi rodičov i pedagógov na našich prednáškach, worshopoch a seminároch inšpirovali z rôznorodých oblastí vzdelávania a poskytli im užitočné rady a tipy, ako zpestriť a spríjemniť deťom učenie i voľný čas.


Môžete nás kontaktovať na emaile: vystavy@oskola.cz

Rozdelenie rolí: 

Jana MatějíkováJana Matějíková

manažérka akcie

tel.: +420 601 168 877

 

Martina Potschová

Martina Potschová

prednášky, worshopy, semináre

tel.: +420 606 488 727

 

Richard Potsch

Richard Potsch

rozpočet akcie, marketing

tel.: +420 731 188 738

 

Pavla DuranováPavla Duranová

Webové stránky, Facebook

 

 


logo Oskola s.r.o.

Oskola s.r.o., Jana Babáka 2733/11, 612 00
IČ: 02683059, DIČ: CZ02683059