Pre návštevníkov

Dátum konania: sobota 21. októbra 2017, v čase: 9-17 hod

VSTUPNÉ A MOŽNOSTI PRE NÁVŠTEVNÍKOV:

Druh vstupenky predpredaj na mieste Popis, obsah
Dospelá vstupenka 3€ 4€ vstupné na výstavu pre 1 dospelú osobu, deti majú vstup zdarma
Prednáškový blok 1,50€ 2€ vstupné na celodenný blok prednášok pre 1 dospelú osobu
Workshop 1,50€ 2€ vstupné na 1 workshop, celkom 6 workshopov v rôznych časoch, obmedzený počet miest
Tvorivá dielňa nie je 1,50€ vstup do tvorivej dielne pre 1 dieťa, deti budú mať možnosť vyrobiť si vlastnú funkčnú hračku
Detský kútik zdarma V detskom kútiku budú mať deti možnosť vyskúšať si hračky a výukové pomôcky od našich vystavovateľov. Skúsené asistentky sa o deti v kútiku rady postarajú.
Balíček pre 1 osobu 8€ vstup pre 1 dospelú osobu vrátane prednáškového bloku, tvorivá dielňa pre vaše dieťa a 1 profesionálna fotografia
Rodinný balíček 14,50€ vstup pre 2 dospelé osoby vrátane prednáškového bloku, 2x tvorivá dielňa pre vaše deti a 2 profesionálne fotografie

Deti vstup zdarma.

Predpredaj vstupeniek za zvýhodnené ceny končí 19.októbra.

Na akcii bude i fotokútik a profesionálny fotograf. Návštevníci budú mať možnosť si za poplatok 2 € nechať vytlačiť fotografiu priamo na akcii. Inak všetky fotografie z fotokútika zdarma na stiahnutie po skončení akcie.

Bazárik: máte možnosť dať vaše staré knižky, hračky, pomôcky a rôznorodé vzdelávacie hry a hračky, ktoré nepotrebujete do bazárika. Provízia je stanovená na 10% z predajnej ceny. Ak chcete prispieť do bazárika, viac info tu. Alebo v deň konania akcie na stánku s označením BAZÁRIK.

Workshopy: 6 zaujímavých náučných workshopov počas celého dňa výstavy. Počet miest na worshopy je obmedzený, preto odporúčame zakúpiť vstupenky už v predpredaji. Dĺžka jedného worshopu cca 45 minút.

Prednášky: 8 rôznorodých vzdelávacích prednášok za skvelú cenu 1,50 € v predpredaji! Prednáškový blok počas celého dňa výstavy, stačí si len vybrať prednášky podľa záujmu a časových možností.

Miesto konania: ZŠ Tupolevova 20 Bratislava

Adresa: Tupolevova 20 – 85 101 Bratislava

GPS súradnice: 48.1132500N, 17.1042061E

Trasa: https://her.is/2tVq9Y0