Zoznam workshopov

Je nutné zakúpiť si vstupenky.

Vstupenka na 1 workshop v predpredaji – 1,50€ na mieste – 2€.

Čas trvania 1 workshopu cca 45 minút. V miestnosti, kde budú prebiehať workshopy bude pre malých návštevníkov pripravený stolík na hranie.

Odporúčame zakúpiť vstupenky v online predpredaji, pretože počet miest na workshopy je obmedzený.

Vstupenky tu.

10:00

Dve hračky pre vaše batoľa

Vyrobte si s nami dve hračky zamerané na jemnú motoriku vášho batoľaťa.

11:00

Dve hračky pre vášho predškoláka

Odneste si domov dve hračky zamerané na precvičovanie farieb a znakov pre predškolské deti.

12:00

Domáce laboratórium

Vždy ste chceli byť vedci? Pripravte svojmu dieťaťu niekoľko pokusov, na ktoré tak rýchlo nezabudne. Predvedieme vám jeden pozorovací a jeden praktický experiment vhodný pre deti okolo 8 rokov.

14:00

Praktická ukážka Hejného matematiky

Poďte si na vlastnej koži vyskúšať netradičnú výučbu matematiky! Hejného metóda neučí deti len rýchlemu počítaniu, učí ich samostatnému uvažovaniu, premýšľaniu a ďalším.

15:00

Počítanie s korálkami – inšpirované Montessori 

Poďme si ukázať výrobu pomôcky, ktorá predškolským deťom otvorí svet čísel, a tým starším môže uľahčiť  počítanie v desiatkovej sústave. Názorná matematika má na výstave i svoj predajný stánok. 

16:00

Matematika hrou

Naučiť sa celú násobilku, orientovať sa v číslach do milióna, riešiť slovné úlohy alebo sa naučiť prevody jednotiek. To všetko môže byť niekedy problémom. Poďme si ukázať tipy a triky, ako to deťom uľahčiť.

Okrem workshopov máte možnosť zúčastniť sa i zaujímavých prednášok. Pripravených bude 8 rôznorodých prednášok za cenu 1,50€ v predpredaji, stačí si len vybrať podľa časových možností a záujmu.